Wybrany wątek opinii

Fascynują mnie te sługi tuska. Skoro w kraju totalny syf bo troszku śniegu spadło, bieda, znowu brak perspektyw, nic się nie opłaca, jak to za tuska to ludzi znowu zachęcają do wiary... A ludzie jak te be, be, be, be, a może orszak od razu pójdzie po tych powskich leni?
(2026.01.01)
Sam se pójdz ale te lenie pisowskie to mają wywalone i nigdzie nie pójdą.
(2026.01.01)
Skoro nie masz perspektyw to znaczy żeś mało ogarnięty i leniwy.
(2026.01.01)
"Fascynują mnie te sługi tuska. " - Sam jesteś sługą i to bez własnych poglądów. głosujesz i robisz tylko tak, jak Ci nakażą, nic więcej.
(2026.01.01)
Pojdziemy, z radosci, ze nie ma pissowskich przekrętasów, alleluja!
Grafgh (2026.01.06)
@Fascynują mnie- może choć raz napisałbyś coś mądrego. Nie wiem czy bardziej płakać nad Twoją głupotą, czy też się z niej śmiać?
(2026.01.06)
Powrót do komentarzy