Wybrany wątek opinii
Fascynują mnie te sługi tuska. Skoro w kraju totalny syf bo troszku śniegu spadło, bieda, znowu brak perspektyw, nic się nie opłaca, jak to za tuska to ludzi znowu zachęcają do wiary... A ludzie jak te be, be, be, be, a może orszak od razu pójdzie po tych powskich leni?
Do moderacji
Odpowiedz
10
42
Sam se pójdz ale te lenie pisowskie to mają wywalone i nigdzie nie pójdą.
Do moderacji
Odpowiedz
14
16
Skoro nie masz perspektyw to znaczy żeś mało ogarnięty i leniwy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
"Fascynują mnie te sługi tuska. " - Sam jesteś sługą i to bez własnych poglądów. głosujesz i robisz tylko tak, jak Ci nakażą, nic więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Pojdziemy, z radosci, ze nie ma pissowskich przekrętasów, alleluja!
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Fascynują mnie- może choć raz napisałbyś coś mądrego. Nie wiem czy bardziej płakać nad Twoją głupotą, czy też się z niej śmiać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0