A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A niech idą, teraz co drugi nawiedzony i zaklamany, najgorzej to obnosić się z wiarą tylko kompletnie nie przestrzegać dekalogu, w życiu, tacy to katolicy!
Skoro nie masz perspektyw to znaczy żeś mało ogarnięty i leniwy.
W Elblągu wszystko odwołują - odwołają i to - pretekst COFKA.
Weselmy siÄ™ i radujmy siÄ™
Czy trzeba być po rozwodzie albo mieć trójkę dzieci z różnymi facetami żeby tam maszerować ?
"Fascynują mnie te sługi tuska. " - Sam jesteś sługą i to bez własnych poglądów. głosujesz i robisz tylko tak, jak Ci nakażą, nic więcej.
"W Elblągu wszystko odwołują - odwołają i to - pretekst COFKA. " - Ja mam cofkę jak takie wpisy czytam.
@Hipokryci z pis - Najlepiej po rozwodzie kościelnym i drugim kościelnym ślubie. Tacy najbardziej wierzą w dekalog
Posłuchajcie kanału "Jasnowidz z przypadku" - tematyka dużo lepiej przystaje do rzeczywistości niż wasza maskarada.