61
04.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A niech idą, teraz co drugi nawiedzony i zaklamany, najgorzej to obnosić się z wiarą tylko kompletnie nie przestrzegać dekalogu, w życiu, tacy to katolicy!
(2026.01.01)

info

30  
  16
Skoro nie masz perspektyw to znaczy żeś mało ogarnięty i leniwy.
W Elblągu wszystko odwołują - odwołają i to - pretekst COFKA.
Weselmy siÄ™ i radujmy siÄ™
KsiÄ…dz z DÄ…browy (2026.01.01)
Czy trzeba być po rozwodzie albo mieć trójkę dzieci z różnymi facetami żeby tam maszerować ?
Hipokryci z pis (2026.01.01)
"Fascynują mnie te sługi tuska. " - Sam jesteś sługą i to bez własnych poglądów. głosujesz i robisz tylko tak, jak Ci nakażą, nic więcej.
"W Elblągu wszystko odwołują - odwołają i to - pretekst COFKA. " - Ja mam cofkę jak takie wpisy czytam.
@Hipokryci z pis - Najlepiej po rozwodzie kościelnym i drugim kościelnym ślubie. Tacy najbardziej wierzą w dekalog
Obłudnicy (2026.01.02)
@Hipokryci z pis - Najśmieszniejsze że ci ludzie którzy się obnoszą ze swoją wiarą robią największe świństwa. Potem wystarczy opowiedzieć o tym facetowi w sukience i sumienie czyste
U nich bez zmian (2026.01.02)
Posłuchajcie kanału "Jasnowidz z przypadku" - tematyka dużo lepiej przystaje do rzeczywistości niż wasza maskarada.
Medium (2026.01.02)