UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na złość panu prezydentowi Elbląga orszak dla niektórych sześciu króli z suwerenem PiSowskim przejdzie choćby potop.
Na złość panu prezydentowi Elbląga orszak dla niektórych sześciu króli z suwerenem PiSowskim przejdzie choćby potop.