UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fascynują mnie te sługi tuska. Skoro w kraju totalny syf bo troszku śniegu spadło, bieda, znowu brak perspektyw, nic się nie opłaca, jak to za tuska to ludzi znowu zachęcają do wiary... A ludzie jak te be, be, be, be, a może orszak od razu pójdzie po tych powskich leni?