22
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie było ogłoszenie o przetargu Tylko na stronie internetowej miasta A dlaczego nie można ogłaszać się na stronach gazet, biznesowych portali Na miejscu to Mytych, Ekobud itd całego miasta nie wykupią Małe miasta ogłaszają się w takich miejscach Podobno istnieje referat promocji miasta
(2025.12.30)

info

5  
  0
Całe szczęście bo jeśli wszystko miasto sprzeda od razu to co potem będzie sprzedawało. Mam propozycję. Miasto będzie sprzedawać, wywłaszczać (nacjonalizować) i ponownie sprzedawać. Będzie to można robić bez końca.
Janos (2025.12.31)

info

3  
  1