A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie było ogłoszenie o przetargu Tylko na stronie internetowej miasta A dlaczego nie można ogłaszać się na stronach gazet, biznesowych portali Na miejscu to Mytych, Ekobud itd całego miasta nie wykupią Małe miasta ogłaszają się w takich miejscach Podobno istnieje referat promocji miasta
Całe szczęście bo jeśli wszystko miasto sprzeda od razu to co potem będzie sprzedawało.
Mam propozycję. Miasto będzie sprzedawać, wywłaszczać (nacjonalizować) i ponownie sprzedawać. Będzie to można robić bez końca.