UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całe szczęście bo jeśli wszystko miasto sprzeda od razu to co potem będzie sprzedawało. Mam propozycję. Miasto będzie sprzedawać, wywłaszczać (nacjonalizować) i ponownie sprzedawać. Będzie to można robić bez końca.

Janos