UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całe szczęście bo jeśli wszystko miasto sprzeda od razu to co potem będzie sprzedawało. Mam propozycję. Miasto będzie sprzedawać, wywłaszczać (nacjonalizować) i ponownie sprzedawać. Będzie to można robić bez końca.

Janos

Anuluj