UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście bo jeśli wszystko miasto sprzeda od razu to co potem będzie sprzedawało. Mam propozycję. Miasto będzie sprzedawać, wywłaszczać (nacjonalizować) i ponownie sprzedawać. Będzie to można robić bez końca.
Janos