A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To po cholerę sprzedawać jak i nikt nie chce kupić! Takie ośrodki sportów wodnych są moim zdaniem potrzebne jak na byłe miasto wojewódzkie.
Sprzedać i zagospodarować jak na zachodzie. A nie pływające ruiny będą straszyły zwiedzających Nasz Elbląg.
To nie zmiana kandydata pewnie od gaśnicy albo bosaka co i żonę tuż przed porodem wykręcił, żyją jak na pączkach a ty możesz sobie głosować !
System trzeba zmienić, konstytucję i prawo !
Żuławy Wiślane to już się utworzyły wieki temu a co do województwa z siedzibą w Elblągu... dopiero by się władza rozbestwiła.
Następny mundry elblong
A tak trąbili że jusz sprzedane
Skoro oni jednak potrafią, to widocznie są mądrzejsi - przynajmniej od ciebie, skoro nie wychodzisz z jakąkolwiek realną inicjatywą...
Miasto znajduje się na pograniczu trzech krain geograficznych: Wysoczyzny Elbląskiej, Żuław Wiślanych i Zalewu Wiślanego. Według podziału administracyjnego znajduje się w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego
Jest tyle innych terenów do sprzedaży, skoro teren jest zadbany, nie zmieniajmy, szanujmy Swoich.
Chyba prezes jachtowego musiał poruszać sznurkami że nikt nie chce. Ma dużo kontaktów słyszałem