22
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To po cholerę sprzedawać jak i nikt nie chce kupić! Takie ośrodki sportów wodnych są moim zdaniem potrzebne jak na byłe miasto wojewódzkie.
poinformowany (2025.12.30)

info

17  
  2
Sprzedać i zagospodarować jak na zachodzie. A nie pływające ruiny będą straszyły zwiedzających Nasz Elbląg.
(2025.12.30)

info

7  
  12
To nie zmiana kandydata pewnie od gaśnicy albo bosaka co i żonę tuż przed porodem wykręcił, żyją jak na pączkach a ty możesz sobie głosować ! System trzeba zmienić, konstytucję i prawo !
(2025.12.30)
Żuławy Wiślane to już się utworzyły wieki temu a co do województwa z siedzibą w Elblągu... dopiero by się władza rozbestwiła.
Niech żyją szuwary i jeziora (2025.12.30)
Następny mundry elblong
(2025.12.30)
A tak trąbili że jusz sprzedane
Elblazaninn (2025.12.30)

info

2  
  1
Skoro oni jednak potrafią, to widocznie są mądrzejsi - przynajmniej od ciebie, skoro nie wychodzisz z jakąkolwiek realną inicjatywą...
Poinformowany (2025.12.30)
Miasto znajduje się na pograniczu trzech krain geograficznych: Wysoczyzny Elbląskiej, Żuław Wiślanych i Zalewu Wiślanego. Według podziału administracyjnego znajduje się w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego
(2025.12.30)

info

1  
  1
Jest tyle innych terenów do sprzedaży, skoro teren jest zadbany, nie zmieniajmy, szanujmy Swoich.
(2025.12.30)

info

10  
  3
Chyba prezes jachtowego musiał poruszać sznurkami że nikt nie chce. Ma dużo kontaktów słyszałem
Pracownik ffff (2025.12.30)

info

2  
  0