UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie było ogłoszenie o przetargu Tylko na stronie internetowej miasta A dlaczego nie można ogłaszać się na stronach gazet, biznesowych portali Na miejscu to Mytych, Ekobud itd całego miasta nie wykupią Małe miasta ogłaszają się w takich miejscach Podobno istnieje referat promocji miasta


Anuluj