UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie było ogłoszenie o przetargu Tylko na stronie internetowej miasta A dlaczego nie można ogłaszać się na stronach gazet, biznesowych portali Na miejscu to Mytych, Ekobud itd całego miasta nie wykupią Małe miasta ogłaszają się w takich miejscach Podobno istnieje referat promocji miasta