84
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jednak jesteś młody.... jak myślisz że w elblągu można jak w USA ?
(2025.12.30)
Jak tam Neonowa? Basen w hali garażowej już napełniony?
Ghjgdrg (2025.12.30)

info

3  
  0
@Pisowcy zgotowali ten los - Pisowcy? Po rządzi 2 lata to powinni zrobić nie gafac
(2025.12.30)
Służą na mierzei zamknąć
(2025.12.30)
@przyjezdny - O tym piszę od dawna i jako stary budowlaniec nie widzę problemy ale brak reakcji ze strony władz.
(2025.12.30)
@przyjezdny - A ja od 1979 i pisze nom stop.... Znowu rękawy strażackie i czuwanie.... kiedy w końcu zrobimy zabezpieczenie, wyższe mury wzdłuż rzeki, od mostu wysokiego do Wyszyńskiego dawno powinien być mur oporowy z betonu, jaki problem nawiązać i zalać ? Jako stary budowlaniec nie rozumie problemu. Wolimy co roku płacić dużej grupie ludzi którzy walczą z żywiołem, wolimy płacić odszkodowanie ! Dlaczego ?
vps (2025.12.30)
@przyjezdny - Przyjezdny i mieszka od 1975 roku w Elblągu. Rozdwojenie jaźni? Czy za dużo alkoholu? co roku? Ile lat przespałeś, więcej niż 70 procent. Lepiej nie myśl.
(2025.12.30)
kupic na aliexpress i wsypac ziemi ulozyc murek, a potem na lato zawinąć
(2025.12.30)

info

0  
  0
Podziękujmy i zjednoczmy się z ludźmi którzy ciągle ratują sytuację, układają zapory, poświęcili swoje imprezy - wiemy co to Cofka bo nie taka nas już nawiedzała. Uratujmy Nasze Miasto w Sylwestra ! Nie Cofajmy się przed Cofką !
Damy Radę (2025.12.30)

info

3  
  1
a ja z historii wiem, że takie wrota przeciw powodziowe są na Nogacie, ale od dawna nie używane. Miejscowość Kępa Rybacka most na ujściu Kanału Jagiellońskiego do Nogatu. Więc nie trzeba patrzeć daleko na USA, tylko na to co u nas już było. Tylko, że to poniemieckie - to złe, dla tego po 45 to niszczono. Babcia mi opowiadała, że jak tu przybyli to było wszystko w gospodarstwie, prąd (z prądnicy, napędzanej konno), woda z hydroforu, Ale Polacy wyrywali rury ze ścian, niszczyli, a później do lat dwutysięcznych, wozili wodę w kanach z mleczarni.
okoniowaty (2025.12.30)