UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podziękujmy i zjednoczmy się z ludźmi którzy ciągle ratują sytuację, układają zapory, poświęcili swoje imprezy - wiemy co to Cofka bo nie taka nas już nawiedzała. Uratujmy Nasze Miasto w Sylwestra ! Nie Cofajmy się przed Cofką !

Damy Radę

Anuluj