UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podziękujmy i zjednoczmy się z ludźmi którzy ciągle ratują sytuację, układają zapory, poświęcili swoje imprezy - wiemy co to Cofka bo nie taka nas już nawiedzała. Uratujmy Nasze Miasto w Sylwestra ! Nie Cofajmy się przed Cofką !
Damy Radę