UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziękujmy i zjednoczmy się z ludźmi którzy ciągle ratują sytuację, układają zapory, poświęcili swoje imprezy - wiemy co to Cofka bo nie taka nas już nawiedzała. Uratujmy Nasze Miasto w Sylwestra ! Nie Cofajmy się przed Cofką !

Damy Radę