A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Do ludzi czynu - Pamiętajcie narody każdy rolnik dba tylko o swoją du.....
Teraz pokazuje mi 617 czyli o 7 więcej niż poziom alarmowy o 7 jest na drużnie i 6 na nogacie tylko zalem poniżej 8 cm
@wszoku - A tak plakałeś i nudziłeś że portel blokuje twój bełkot
@wszoku - I tak sobie gaworzą chłopcy z piaskownicy.
A ja takie coś widziałam w Gdansku.
Mieszkam w Elblągu od 1975 roku i co roku mamy ten sam problem z cofką. Zastanawia mnie tylko, że kilka rękawów wodnych i worki z piaskiem w większości przypadków rozwiązują sprawę. Nie wiem, czy to możliwe, ale czy podniesienie nabrzeża np 0 0,7 m rozwiązałoby problem?
Dziś 3 Pługopiaskarki widziałem które jechały po tym błocie z podniesionym pługiem i sypały piach. O co chodzi jaki jest tego sens ?
Łap się za łopatę, pokaż im jak to się robi, a co!
Trohe pogłebili i dalei pigłebiaiom to i elblaga nie zaleie bo tak to już by były podtopienia
Kiedy będzie śluza, która zablokuje cofkę z zalewu?