84
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Do ludzi czynu - Pamiętajcie narody każdy rolnik dba tylko o swoją du.....
(2025.12.30)
Teraz pokazuje mi 617 czyli o 7 więcej niż poziom alarmowy o 7 jest na drużnie i 6 na nogacie tylko zalem poniżej 8 cm
joł (2025.12.30)

info

2  
  1
@wszoku - A tak plakałeś i nudziłeś że portel blokuje twój bełkot
Nielubiekaczek (2025.12.30)
@wszoku - I tak sobie gaworzą chłopcy z piaskownicy.
(2025.12.30)
A ja takie coś widziałam w Gdansku.
Ciotka Irena (2025.12.30)
Mieszkam w Elblągu od 1975 roku i co roku mamy ten sam problem z cofką. Zastanawia mnie tylko, że kilka rękawów wodnych i worki z piaskiem w większości przypadków rozwiązują sprawę. Nie wiem, czy to możliwe, ale czy podniesienie nabrzeża np 0 0,7 m rozwiązałoby problem?
przyjezdny (2025.12.30)
Dziś 3 Pługopiaskarki widziałem które jechały po tym błocie z podniesionym pługiem i sypały piach. O co chodzi jaki jest tego sens ?
(2025.12.30)
Łap się za łopatę, pokaż im jak to się robi, a co!
STOPtroll (2025.12.30)
Trohe pogłebili i dalei pigłebiaiom to i elblaga nie zaleie bo tak to już by były podtopienia
(2025.12.30)

info

0  
  1
Kiedy będzie śluza, która zablokuje cofkę z zalewu?
Fantomas (2025.12.30)

info

2  
  0