A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie chciałbyś mieć efektów takich zaniedbań jakie są w USA. Byłeś w USA czy tylko coś oglądałeś? Ja mieszkałam w USA 12 lat. Kolejny myśliciel do kolegów z piaskownicy, tam znajdziesz posłuch.
Bardzo dobry i konkretny apel Prezydenta Miasta do tych co przeszkadzają!!
Jaki kanał? Od mniej więcej j. Druzno w stronę Elbląga aż do ujścia rzeki do Zalewu Wiślanego jest rzeka Elbląg. Płynąłeś ty kiedykolwiek Kanałem Elbląskim?
@RęceOpadają... - Jasne, że płynąłem kanałem elbląskim, a ci z Radomskiej co tam mieszkają - zawsze byli zakanalakami.. zapytaj babci albo mamusi i podciągnij gacie jak Ci tak bardzo rączki opadły.
Jak nie wyleje na bulwarze to wyleje, gdzie indziej robią jakieś bezsensowne ruchy jak dzieci we mgle pijar i mistyfikacja jacy to oni przejęci i troskliwi. Dawno wiedzieli, że takie rzeczy nastąpią. Jedna banda razem z satanistami z wiejskiej.
Jak czytam te uwagi i rozwiązania tej sytuacji to widzę samych specjalistów od powodzi Brawo ty. Żenua!
Nie moge sie doczekac powrotu wlasciwych ludzi do rzadzenia, tyle nieudacznictwa co widac przez dwa lata i poteznyy deficyt!!! ta sprawa na S7 to ewidentnie, ,Czerwona Kartka, ,!!!
woda opada i rece opadaja-!!!
@Staruszek portier - Niestety, wielu ludzi nadal powtarza te głupoty, wbrew prawdzie...
@Staruszek portier - Dzielnica na zachod od Rzeki Elblag jest " zwana Zakanale", a ludzie tam mieszkajacy to "Zakanalaki". To nazwa wlasna, absilutnie nie odnoszaca sie do geografii tego miejsca. A juz wiazanie tego ze sztucznie wykonanym Kanalem Elblaskim w larach 60tych XIXw przez J. Stenke, to juz jest kompletna niewiedza i ignorancja.