84
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Widać znasz to z autopsji. Też odstaw coś bo dawka nie trafiona,
(2025.12.30)
@Gleboka czerwona Myśł. - Wiadomo że leczysz się na nogi to i doradzasz świetnie.
(2025.12.30)
Pomysł może i dobry tylko cieśnina Piławska należy do Rosji więc woda do zalewu przez nią się dostaje. Zrobienie zapory na ujściu rzeki Elbląg, Nogatu i Ciepliczanki do Zalewu Wiślanego spowodowało by że woda która dostaje się do Zalewu rozlała by się na miejscowości w obrębie Zalewu. Jedynym sposobem żeby uniknąć tzw cofki, to zrobienie zapory na ciśnienie Piławskiej a ta jak pisałem wyżej należy do Rosji.
Michał40 (2025.12.30)
Co z Sylwestrem na Bulwarze ?
Głos z oddali tłumu (2025.12.30)
@MyMieszkancy - Jak. na razie zadnej powodzi nie ma.
(2025.12.30)
@Takim - Takie chyba wrota są na Nogacie niedaleko Kępek. Pamiętam jak za mgłą te wrota jak jeździliśmy tam na ryby z dziadkiem
Lol2 (2025.12.30)
@Głos z oddali tłumu - Będzie. Koniecznie w rękawkach do pływania.
(2025.12.30)
@Głos z oddali tłumu - chyba tylko thebill by tam poszedł z własnej woli...
(2025.12.30)
Z własnej woli na taki Sylwester pod chmurką idą tylko wyborcy PiSu i na miejski także będą czekać.
(2025.12.30)
Chyba normalne że nie będą czekać tydzień, ale ogólne zasady są właśnie takie. Więc ten komentarz i lament że po parunastu godzinach opadów jeszcze śnieg leży na drodze czy chodniku był głupi.
pozytywny-elblążanin (2025.12.30)