UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysł może i dobry tylko cieśnina Piławska należy do Rosji więc woda do zalewu przez nią się dostaje. Zrobienie zapory na ujściu rzeki Elbląg, Nogatu i Ciepliczanki do Zalewu Wiślanego spowodowało by że woda która dostaje się do Zalewu rozlała by się na miejscowości w obrębie Zalewu. Jedynym sposobem żeby uniknąć tzw cofki, to zrobienie zapory na ciśnienie Piławskiej a ta jak pisałem wyżej należy do Rosji.

Michał40

Anuluj