UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba normalne że nie będą czekać tydzień, ale ogólne zasady są właśnie takie. Więc ten komentarz i lament że po parunastu godzinach opadów jeszcze śnieg leży na drodze czy chodniku był głupi.

pozytywny-elblążanin

Anuluj