UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba normalne że nie będą czekać tydzień, ale ogólne zasady są właśnie takie. Więc ten komentarz i lament że po parunastu godzinach opadów jeszcze śnieg leży na drodze czy chodniku był głupi.
pozytywny-elblążanin