A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziwne obok przed mostem jest murek betonowy i spełnia swoje zadanie. A dlaczego w miejscu ułożenia tego walu nie ma murku betonowego. Czy to takie trudne do wykonania. Czy trzeba iść do szkoły by to ogarnąć.
@Pisowcy zgotowali ten los - Przerwa od Fromborka, czy nie trafili z dawką leków.
Przydałby się moderator od usuwania treści nie na temat. Zresztą nie ma co się dziwić, przecież w badaniach wyszło, że ludzie popierający obecnie rządzących są bardziej agresywni.
Woda wali betonową rynną w stronę Drużna
@pozytywny-elblążanin - Jakby padało codziennie przez tydzień to też nie mogą odśnieżać? No imbecyl XD
@Volks - To na zlecenie tych przy lokalnym korycie. Aby siać dezorientację, aby rozmydlić odpowiedzialność. Jak nie pomoże, to winnych zaniedbań szukać w kosmosie. A gdzie jest zbiornik retencyjny, który obiecał Wróblewski na banerach wyborczych w 2018 roku? A obecny, wcześniej zastępca goni to zapytał na sesji budżetowej. Ale sami tak wybieracie. Brawo wy.
Ta "rynna" jest tylko na odcinku do czyszczalni, poza tym, zostala poglebbiona i poszerzona, to sie wiecej wody zmiesci czy mniej?
I co woda wywali do Batorowa, a pozniej na Nowakowo i do Elblaga.
A niech zaleje, na to czekacie by mieć o czym pisać, no i oskarżać się wzajemnie
Jesteś wybitny!!!