84
31.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przykro, że rolnicy, ważna grupa narodu polskiego, jakoś nie zauważyli, że od wczoraj w Elblągu istnieje trudna sytuacja związana z zagrożeniem powodziowym. Może zamiast tego protestu wykazaliby pomoc w akcji ratowniczej, bo każde ręce w tym ich sprzęt jakim są ciągniki można byłoby wykorzystać do przewozu piasku lub worków z piaskiem. To świadczyłoby o profesjonalnym podejściu rolników do zagrożeń w kraju. Protest ich chociaż też ważny akurat obecnie nie na większego znaczenia, bo decyzją władz unijnych z 20 grudnia br. podpisanie umowy zostało wstrzymane na czas nieokreślony, a praktycznie jej podpisanie uwzględniając obecną sytuację w tej sprawie jest mało realne.
Do ludzi czynu (2025.12.30)
Kolejne negatywne skutki zaniedbań towarzystwa z KO. Tu juz sie na PIS nie da zrzucic. Od lat tym miastem niedudolnie i niegospodarnie administruje KO.
Giokondo (2025.12.30)

info

4  
  7
W Wenecji też coś podobnego zrobili.
(2025.12.30)
Pora się ewakuować na Górę Chrobrego. Tyle lat rzadzi klika PO/KO i nic nie zrobili w temacie bezpieczenstwa miasta. A na wiosne znowu zaleje kumiela.
wszoku (2025.12.30)
@Takim - Holendrzy poradzili sobie, W najniższym punkcie mają 7 m ponizej poziomu MORZA PÓŁNOCNEGO.
(2025.12.30)
Pięknie nam się klimat ociepla, nie ma co.
Hm. (2025.12.30)

info

3  
  3
Planeta płonie!
Rafau ze stolycy (2025.12.30)

info

5  
  4
@Lol2 - Dobrze pamiętasz. W Bielniku są takie wrota. Kiedyś były czynne i przy takiej pogodzie jak dzisiaj były zamykane. Jednak kiedyś dbano o Nogat. Systematycznie był czyszczony i pogłębiany łącznie ze starym korytem tej rzeki. Teraz nikt o nic nie dba. Jak ostatnio tamtędy jechałam to Nogat wyglada tragicznie. PiS zrobił przekop i odtrąbił sukces. Teraz niech Ci co glosują na PiS zrobią składkę i dokończą to ich prezes zaczął.
Wściekły wyborca (2025.12.30)
2 mld+ na kaczy rów niech będzie zdrowy lud
(2025.12.30)

info

5  
  5
Znowu rękawy strażackie i czuwanie.... kiedy w końcu zrobimy zabezpieczenie, wyższe mury wzdłuż kanału, od mostu wysokiego do Wyszyńskiego dawno powinien być mur oporowy z betonu, jaki problem nawiązać i zalać ? Jako stary budowlaniec nie rozumie problemu. Wolimy co roku płacić dużej grupie ludzi którzy walczą z żywiołem, wolimy płacić odszkodowanie ! Dlaczego ?
(2025.12.30)