UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Takim - Takie chyba wrota są na Nogacie niedaleko Kępek. Pamiętam jak za mgłą te wrota jak jeździliśmy tam na ryby z dziadkiem

Lol2

Anuluj