UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Takim - Takie chyba wrota są na Nogacie niedaleko Kępek. Pamiętam jak za mgłą te wrota jak jeździliśmy tam na ryby z dziadkiem
Lol2
@Takim - Takie chyba wrota są na Nogacie niedaleko Kępek. Pamiętam jak za mgłą te wrota jak jeździliśmy tam na ryby z dziadkiem
Lol2