UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję wystawić mobilne ołtarze w które nas PiS wyposażył i zawołać szamana niech gusła odprawi.3 mld na przeko zmarnowano zamiast zabezpieczyć miasto
Polacy dziękują pis
Proponuję wystawić mobilne ołtarze w które nas PiS wyposażył i zawołać szamana niech gusła odprawi.3 mld na przeko zmarnowano zamiast zabezpieczyć miasto
Polacy dziękują pis