UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję wystawić mobilne ołtarze w które nas PiS wyposażył i zawołać szamana niech gusła odprawi.3 mld na przeko zmarnowano zamiast zabezpieczyć miasto

Polacy dziękują pis

Anuluj