UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że pis zamiast inwestować w bezpieczeństwo Polaków postanowił rozdawać ponad 30 mld rocznie emerytom. Dzięki temu co rok pistel może pisać o tym samym

Sezon sztormów się zaczyna

Anuluj