UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze że pis zamiast inwestować w bezpieczeństwo Polaków postanowił rozdawać ponad 30 mld rocznie emerytom. Dzięki temu co rok pistel może pisać o tym samym
Sezon sztormów się zaczyna
Dobrze że pis zamiast inwestować w bezpieczeństwo Polaków postanowił rozdawać ponad 30 mld rocznie emerytom. Dzięki temu co rok pistel może pisać o tym samym
Sezon sztormów się zaczyna