91
28.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rolnicy nie są alfą i omegą, u bzdurali sobie że bez nich umrzemy z głodu a z drugiej strony boją się że od nich nie kupimy i cały morał w tym że sami w to uwierzyli. Nie jesteście pępkiem świata i nie możecie razem z górnikami zapominać że prace można zmienić jak wam nie pasuje bo skoro każdy inny nie żebra o kasę unijną bo walczy sam to i czas by polski rolnik miał nabiał ! Te wasze strajki są waszą słabością, nie tylko intelektualną !
(2025.12.27)

info

23  
  22
A co masz do Afryki? Stany Zjednoczone z niejednym żywiołem przegrały bo nie zatrudnili specjalistów z Afryki? Zatrudnić tych od budowy fabryki izery i pck. No tak, ale tanio nie będzie i żadnych efektów.
(2025.12.27)
Odstaw "drina" i pokaż, kolejny filozofie.
(2025.12.27)
To fakt siedzą i piszą sami eksperci i "znafcy" zamiast pisać farmazony i pouczać niech włożą płetwy, slipy z dekoltem i nad rzekę dmuchać rękawy
(2025.12.27)
Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność
Jjj (2025.12.27)
@Jjj - W Nowakowie *
Jdjdkook (2025.12.27)
@obserwator1 - Tak. - Płynie sporo szybciej, niż kiedyś. Na Renie (Rhein) mają podobny problem.
erg. (2025.12.27)
Cofkę powodują wiatry płn-wschodnie!!!!!
(2025.12.27)
Cofka to od wiatrów północno wschodnich
(2025.12.27)

info

5  
  1
Farbowani patrioci z PIS, wzięli by sobie całą kasę i kazali dmuchać na wodę. dodatkowo modły by zamówili i lud by się cieszył.
(2025.12.27)

info

13  
  10