UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność

Jjj

Anuluj