UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność
Jjj