Wybrany wątek opinii

Moze zamiast glupich komentarzy pisanych w ciepłych papciach przy drinie zakasac rękawy i do roboty, glowa się przewietrzy i wtedy nspisze się coś mądrego
(2025.12.27)
Odstaw "drina" i pokaż, kolejny filozofie.
(2025.12.27)
To fakt siedzą i piszą sami eksperci i "znafcy" zamiast pisać farmazony i pouczać niech włożą płetwy, slipy z dekoltem i nad rzekę dmuchać rękawy
(2025.12.27)
Powrót do komentarzy