Wybrany wątek opinii
Moze zamiast glupich komentarzy pisanych w ciepłych papciach przy drinie zakasac rękawy i do roboty, glowa się przewietrzy i wtedy nspisze się coś mądrego
Do moderacji
Odpowiedz
47
20
Odstaw "drina" i pokaż, kolejny filozofie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
To fakt siedzą i piszą sami eksperci i "znafcy" zamiast pisać farmazony i pouczać niech włożą płetwy, slipy z dekoltem i nad rzekę dmuchać rękawy
Do moderacji
Odpowiedz
8
5