Wybrany wątek opinii
Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność
Do moderacji
Odpowiedz
10
16
@Jjj - W Nowakowie *
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Jjj - Głupi cep jesteś!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Jjj - Poczytaj o melioracji lub o jej zaniedbania na terenach zalewowych i dopiero pisz, przekop nie ma tu nic do rzeczy
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Jjj - Poczytaj sobie o melioracji a raczej o zaniedbania w tej dziedzinie na terenach nadzalewowych i wtedy moze zmądrzejesz! Cepie !
Do moderacji
Odpowiedz
7
1