Wybrany wątek opinii

Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność
Jjj (2025.12.27)
@Jjj - W Nowakowie *
Jdjdkook (2025.12.27)
@Jjj - Głupi cep jesteś!
(2025.12.28)
@Jjj - Poczytaj o melioracji lub o jej zaniedbania na terenach zalewowych i dopiero pisz, przekop nie ma tu nic do rzeczy
(2025.12.28)
@Jjj - Poczytaj sobie o melioracji a raczej o zaniedbania w tej dziedzinie na terenach nadzalewowych i wtedy moze zmądrzejesz! Cepie !
(2025.12.28)
Powrót do komentarzy