UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś musiało powiać parę dni żeby w Elblągu by wysoki poziom wody. Dziś wystarczy parę godzin? Dzięki przekopowi i ten betonowanie w Niesamowite mamy to co mamy. Elbląg będzie regularnie zalewany. Czy ktoś myślał o tym tworząc taką betonozę. Kara więzienia dla tej osoby za bezmyślność

Jjj