A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego minusujecie ? Buddysta to nie był. Ależ wy jesteście zakłamani. Tak wasza wiara
Potomkowie akcji Wisła w pełnej krasie..
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem karmiącym odpadami to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności.
Kiedy odpowie i jaka kara za 2,5 promila w realu nie w teorii ?
Ty się ogarnij Śliwa
pajdaaa
Swojemu ojcu, też byś tak życzyt? Patola.
No i spoko. Ponad 1,5 promila przepadek pojazdu na rzecz Skarbu Państwa. Skoro państwo zbiera szroty i rozbitki to szaczun!
No tego szrota zabiorą mu na przepoadek.
To idż do sądu słuchaj sprawy, to się dowiesz!