32
26.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego minusujecie ? Buddysta to nie był. Ależ wy jesteście zakłamani. Tak wasza wiara
(2025.12.27)
Potomkowie akcji Wisła w pełnej krasie..
Brak słów (2025.12.27)

info

6  
  2
Umrzeć z głodu to jest wielki ból ale być gorszym sortem karmiącym odpadami to żenujące i obrzydliwe. Pomyśl ile brudnych rąk, smrodu tytoniu i robactwa było przy produkcji tego pokarmu. Ludzie mają ludzi za padlinę i zwykle na pokaz się pozbywają swojej rozrzutności.
(2025.12.27)

info

1  
  5
Kiedy odpowie i jaka kara za 2,5 promila w realu nie w teorii ?
(2025.12.27)
Ty się ogarnij Śliwa
(2025.12.27)
pajdaaa
koziolek (2025.12.27)

info

1  
  0
Swojemu ojcu, też byś tak życzyt? Patola.
(2025.12.27)
No i spoko. Ponad 1,5 promila przepadek pojazdu na rzecz Skarbu Państwa. Skoro państwo zbiera szroty i rozbitki to szaczun!
(2025.12.27)

info

2  
  0
No tego szrota zabiorą mu na przepoadek.
(2025.12.27)
To idż do sądu słuchaj sprawy, to się dowiesz!
(2025.12.27)