UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie mam do chłopów. Kiedy zablokujecie granicę żeby do Polski nie wjeżdżały tanie nawozy z Rosji ?
Hipokryci z pis
Pytanie mam do chłopów. Kiedy zablokujecie granicę żeby do Polski nie wjeżdżały tanie nawozy z Rosji ?
Hipokryci z pis