UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie mam do chłopów. Kiedy zablokujecie granicę żeby do Polski nie wjeżdżały tanie nawozy z Rosji ?

Hipokryci z pis

Anuluj