UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W zeszłym roku tak zaczadził po petardach że na moście niskim nie było czym oddychać, dosłownie płuca pełne smrodu i opadu więc w tym roku na pewno zostanie w domu mimo że mam sto metrów do mostu.


Anuluj