UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W zeszłym roku tak zaczadził po petardach że na moście niskim nie było czym oddychać, dosłownie płuca pełne smrodu i opadu więc w tym roku na pewno zostanie w domu mimo że mam sto metrów do mostu.
W zeszłym roku tak zaczadził po petardach że na moście niskim nie było czym oddychać, dosłownie płuca pełne smrodu i opadu więc w tym roku na pewno zostanie w domu mimo że mam sto metrów do mostu.