UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw dlatego tak jest a sami sobie jesteśmy winni mogliśmy przynależyc do pomorskiego na pewno nie było by gożej trzeba było pomyśleć parę lat wstecz

arutek

Anuluj