UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw dlatego tak jest a sami sobie jesteśmy winni mogliśmy przynależyc do pomorskiego na pewno nie było by gożej trzeba było pomyśleć parę lat wstecz
arutek
Jesteśmy jednym z najbiedniejszych województw dlatego tak jest a sami sobie jesteśmy winni mogliśmy przynależyc do pomorskiego na pewno nie było by gożej trzeba było pomyśleć parę lat wstecz
arutek