A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaufaj ze nie chciałbyś tego jeść.
Pasacik ledwo draśnięty, pewnie by pojechał dalej. A Śkoda to chyba z papieru zrobiona...
W więzieniu powinni dostawać jedzenie i całą resztę za swoje pieniądze. Jakim prawem kryminalista żre za moje pieniądze.
I już psy gryzą!
Buhahaha wieśmaki w ełcki..
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
Dla nich "Szoping" już skończony...
Z artykułu nie wynika kto spowodował wypadek.
wiecej patroli ostrzejsze kary dla takich... brak slow jak mozna wsiadac po alko do auta dla mnie to nie czlowiek myslacy logicznie nie nawidze takich ludzi !!!!!
No. To się nazywa poprawność polityczna. To ma być ta równość, dla której powołano za rudego cały resort za kosmiczną kasę. Tak długo jest dobrze, dopóki potakujesz i gadasz tak oni chcą żebyś to robił. Ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia i już jesteś "zablokowany". I to ma być ok, tak? Won!!!!