30
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaufaj ze nie chciałbyś tego jeść.
(2025.12.18)
Pasacik ledwo draśnięty, pewnie by pojechał dalej. A Śkoda to chyba z papieru zrobiona...
S600 (2025.12.18)

info

2  
  1
W więzieniu powinni dostawać jedzenie i całą resztę za swoje pieniądze. Jakim prawem kryminalista żre za moje pieniądze.
(2025.12.18)

info

2  
  0
I już psy gryzą!
(2025.12.18)

info

0  
  1
Buhahaha wieśmaki w ełcki..
Miastowy Pan (2025.12.18)

info

1  
  2
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)
Dla nich "Szoping" już skończony...
(2025.12.19)

info

0  
  0
Z artykułu nie wynika kto spowodował wypadek.
(2025.12.19)

info

0  
  0
wiecej patroli ostrzejsze kary dla takich... brak slow jak mozna wsiadac po alko do auta dla mnie to nie czlowiek myslacy logicznie nie nawidze takich ludzi !!!!!
won (2025.12.19)

info

0  
  0
No. To się nazywa poprawność polityczna. To ma być ta równość, dla której powołano za rudego cały resort za kosmiczną kasę. Tak długo jest dobrze, dopóki potakujesz i gadasz tak oni chcą żebyś to robił. Ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia i już jesteś "zablokowany". I to ma być ok, tak? Won!!!!
(2025.12.19)