18 grudnia rano doszło do zderzenia dwóch pojazdów, volkswagena i skody, w miejscowości Szopy pod Elblągiem. Są utrudnienia w ruchu.
57-letni mężczyzna kierujący volswagenem był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego.
nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
A Tobie słoma z butów wystaje.. ! Łatwo jest pisać puste komentarze w necie ! Nie życzę Tobie żebyś Ty przeżył to co rodzina poszkodowanego dzisiaj przeżyła!!