Zderzenie w Szopach

30
18.12.2025
Zderzenie w Szopach
Fot. KMP Elbląg
18 grudnia rano doszło do zderzenia dwóch pojazdów, volkswagena i skody, w miejscowości Szopy pod Elblągiem. Są utrudnienia w ruchu.

57-letni mężczyzna kierujący volswagenem był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu w organizmie. Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
skodzina i wieśwagen, królewska para polskiej wsi... obydwoje w tdi
(2025.12.18)

info

26  
  38
Do paki gnoja
(2025.12.18)
Dobrze ze nikogo nie zabił idiota
(2025.12.18)

info

49  
  0
szopy drift w pełnej krasie.... umcyk umcyk... jak stawiacie zenek czy weekend walił z kaseciaka?
(2025.12.18)
A Tobie słoma z butów wystaje.. ! Łatwo jest pisać puste komentarze w necie ! Nie życzę Tobie żebyś Ty przeżył to co rodzina poszkodowanego dzisiaj przeżyła!!
(2025.12.18)
Paserati z pijanym burakiem
(2025.12.18)

info

25  
  1
przecież te tdi były i są najlepszymi silnikami. będziemy wszyscy tęsknić
Jacyna (2025.12.18)
po prostu się zaraz popłaczę.... tak działa selekcja naturalna...
(2025.12.18)
Tylko, że w pace karmić go trzeba będzie.
(2025.12.18)
ale czyja to wina? co za idiota wsiada po pijanemu? bardzo dobrze miejmy nadzieje że go bardzo boli.
(2025.12.18)