A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Droga nie dostosowana do prędkości na liczniku
Polak nie wielbłąd pić musi a o zwierzęta trzeba dbać więc weźcie małpki i je nakarmcie, strzel cie sobie snusika magic pack by K. T.al fons one
Wiadomo niemiecka, ,technologia " z promilami i mamy bawarską kulturę. Sam fakt, że ktoś kupuje niemiecki złom już świadczy o poziomie pacjentów.
Konieczna jest zmiana prawa. Kryminaliści powinni zarobić na swój pobyt.
Ważne że Mytych na sprzedaż !
Ale bełkot, najlepsze polskie izery.
Nikt na siłę do pracy nie zmusi jak trzecia Rzesza.
57-letni mężczyzna kierujący volswagenem był nietrzeźwy, miał ponad promil alkoholu.
1 Promil - 1 miesiąc wiezienia i pół roku prac społecznych, oraz 10.000 pln grzywny.
Może wtedy byłoby mniej pijanych za kierownicą.
zbyt łagodny wyrok - wszystko razy dwa