UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No. To się nazywa poprawność polityczna. To ma być ta równość, dla której powołano za rudego cały resort za kosmiczną kasę. Tak długo jest dobrze, dopóki potakujesz i gadasz tak oni chcą żebyś to robił. Ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia i już jesteś "zablokowany". I to ma być ok, tak? Won!!!!