UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wiecej patroli ostrzejsze kary dla takich... brak slow jak mozna wsiadac po alko do auta dla mnie to nie czlowiek myslacy logicznie nie nawidze takich ludzi !!!!!
won
wiecej patroli ostrzejsze kary dla takich... brak slow jak mozna wsiadac po alko do auta dla mnie to nie czlowiek myslacy logicznie nie nawidze takich ludzi !!!!!
won