UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No. To się nazywa poprawność polityczna. To ma być ta równość, dla której powołano za rudego cały resort za kosmiczną kasę. Tak długo jest dobrze, dopóki potakujesz i gadasz tak oni chcą żebyś to robił. Ale spróbuj przedstawić swój punkt widzenia i już jesteś "zablokowany". I to ma być ok, tak? Won!!!!