A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co wam pasuje ?
Żadne z powyższych!
Niebieskie tramwaje z dwoma białymi pasami!
Jak Viper...
Ej pytają która kolorystyka a wszystkie 3 mają takie same kolory
@Mieszko I - Chętnie się przesiądą z samochodu w wygodny i nowoczesny tramwaj. Z tą prędkością- bez przesady, też bym wolał aby jeździły szybciej, czy samochodem jest prędzej? Temat do dyskusji biorąc pod uwagę czerwoną falę.
Co mnie obchodzi głupkowaty olsztyń?