Wybrany wątek opinii
Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Co mnie obchodzi głupkowaty olsztyń?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0