Wybrany wątek opinii

Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!
(2025.12.18)
Co mnie obchodzi głupkowaty olsztyń?
(2025.12.22)
Powrót do komentarzy