UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mowa o nowych tramwajach? Pytanie brzmi dla kogo? Zwykle jeżdżą puste, są zbyt wolne, przez co mało konkurencyjne w sensie alternatywy dla przeciętnego kierowcy, któremu łatwiej jest wsiąść za kierownice, niż biec na przystanek i czekać na tramwaj.... Obecnie postrzegam elbląski transport publiczny w sposób przedstawiony na załączonej grafice... Zróbcie coś w końcu z tym, by oferta stała się atrakcyjna, bowiem w przeciwnym wypadku będą to kolejne utopione pieniądze.
Mieszko I