A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dwa dwa dwa dwa.....
ja bym chciał tramwaj z portretem prezesa naszego kraju...
w tym sęk, że pomorskie nas nie chce.
Nr 3
Kolory mdłe jak sraczka. Elbląg ma w herbie 2 kolory i takie powinny zdobic tramwaje elbląskie.
Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!
Wybranie nr 3
Nr 3
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
za dwa lata powiedzą nie ma kasy to i tramwajów nie będzie. Nie wierzę wam z PO, PSL, SLD.