76
17.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dwa dwa dwa dwa.....
(2025.12.18)

info

1  
  1
ja bym chciał tramwaj z portretem prezesa naszego kraju...
(2025.12.18)

info

1  
  1
w tym sęk, że pomorskie nas nie chce.
oreo (2025.12.18)
Nr 3
(2025.12.18)

info

1  
  1
Kolory mdłe jak sraczka. Elbląg ma w herbie 2 kolory i takie powinny zdobic tramwaje elbląskie.
(2025.12.18)

info

4  
  1
Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!
(2025.12.18)
Wybranie nr 3
(2025.12.18)

info

0  
  0
Nr 3
Egagda (2025.12.18)

info

0  
  0
Portel blokuje Polska wigilia cudzoziemców mega słabe.
(2025.12.18)

info

0  
  2
za dwa lata powiedzą nie ma kasy to i tramwajów nie będzie. Nie wierzę wam z PO, PSL, SLD.
(2025.12.18)

info

1  
  3