Wybrany wątek opinii

Mowa o nowych tramwajach? Pytanie brzmi dla kogo? Zwykle jeżdżą puste, są zbyt wolne, przez co mało konkurencyjne w sensie alternatywy dla przeciętnego kierowcy, któremu łatwiej jest wsiąść za kierownice, niż biec na przystanek i czekać na tramwaj.... Obecnie postrzegam elbląski transport publiczny w sposób przedstawiony na załączonej grafice... Zróbcie coś w końcu z tym, by oferta stała się atrakcyjna, bowiem w przeciwnym wypadku będą to kolejne utopione pieniądze.
Mieszko I (2025.12.19)
@Mieszko I - Chętnie się przesiądą z samochodu w wygodny i nowoczesny tramwaj. Z tą prędkością- bez przesady, też bym wolał aby jeździły szybciej, czy samochodem jest prędzej? Temat do dyskusji biorąc pod uwagę czerwoną falę.
Truso (2025.12.22)
Powrót do komentarzy