UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!
Jeżeli już to nr 3 ale czemu kolory takie jak w Olsztynie ??? Nie ma innych kolorów ? paleta jest duża !!!