UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szlag mnie trafia gdy widzę ilu kryminalistów chodzi, jeździ wolno po tym mieście. Ci po hetmańskiej dalej szukają łupów po biedronkach? Krępy z zawady dumnie pod klubami zarabia? szymuś sz. znowu się pojawił w Elblągu? Jeśli ktoś od tego ostatniego chce wyciągnąć swoje pieniądze to podobno jakąś kolejną trafił gdzieś koło uroczej.... Miasto cudów.