A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tvn 24 reportaz " Spaleni przez pracę " warto zobaczyć ile zła wyrządzali pracownikom ich pracodawcy ! I uszło im to plazem
Podziękować i dać medale! Ktoś zrobił coś dobrego dla ogółu, tworzy i buduje, a nie niszczy i rujnuje, to chcą karać. Najlepiej nic nie robić, takie to społeczeństwo, siedzieć biernie, marnie i brać kasę za nic. Gratuluję podejścia.
Zostać ukaranym za inicjatywę, by zdążyć z jakimś abstrakcyjnym durnym terminem, by mogła powstać w ich gminie droga - chyba sąd raczej powinien się mocno zastanowić, czy dać im karę, czy może ordery? Co na to mieszkańcy okolic jeżdżący tą drogą?
Pani Burmistrz sprzedała dla Pana wice starosty w marcu 2026 roku lokal w budynku w Młynarach ul. Dworcowa o pow 110 mkw, na górze tego budynku ma Zając ma mieszkanie wykupione, dwie działki budowlane na jednej z nich postawił budynek mieszkalny w stanie zamkniętym, a sprawa granty toczy się przeciwko tym osobom w sądzie, mieszkańcy gminy są zbulwersowani tą sprawą