UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zostać ukaranym za inicjatywę, by zdążyć z jakimś abstrakcyjnym durnym terminem, by mogła powstać w ich gminie droga - chyba sąd raczej powinien się mocno zastanowić, czy dać im karę, czy może ordery? Co na to mieszkańcy okolic jeżdżący tą drogą?
Norymberga_2.0