UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tvn 24 reportaz " Spaleni przez pracę " warto zobaczyć ile zła wyrządzali pracownikom ich pracodawcy ! I uszło im to plazem


Anuluj