UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zostać ukaranym za inicjatywę, by zdążyć z jakimś abstrakcyjnym durnym terminem, by mogła powstać w ich gminie droga - chyba sąd raczej powinien się mocno zastanowić, czy dać im karę, czy może ordery? Co na to mieszkańcy okolic jeżdżący tą drogą?

Norymberga_2.0

Anuluj