UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziękować i dać medale! Ktoś zrobił coś dobrego dla ogółu, tworzy i buduje, a nie niszczy i rujnuje, to chcą karać. Najlepiej nic nie robić, takie to społeczeństwo, siedzieć biernie, marnie i brać kasę za nic. Gratuluję podejścia.

JaRu